Діти – наше майбутнє!

“ПРИКАРПАТЗАХІДТРАНС” – соціально відповідальна компанія. Що це означає? Ми дбаємо про свій регіон, щоб у ньому комфортно жилося не лише нам, а й усім мешканцям.

Та найвища винагорода нашим зусиллям – це дитячі посмішки! Оскільки діти – наше майбутнє, ми дбаємо, щоб усім юним громадянам було комфортно жити у своєму місті чи селі, ходити красивими вулицями, зручно добиратися до шкіл та садків, навчатися й проводити дозвілля.

Серед наших соціальних проектів – ремонт доріг та вуличного освітлення, облаштування шкіл, встановлення дитячих майданчиків, ігрових та спортивних комплексів. Розуміючи, як важко буває сільським школярам дістатися школи, ми допомагаємо створити нові маршрути громадського транспорту, облаштувати зупинки.

Минулого року “ПРИКАРПАТЗАХІДТРАНС” виділило на благодійні проекти понад 2 млн грн, дотримуючись нашого улюбленого правила: “візьми та зроби!” Ми віримо, що згуртованими зусиллями можна багато чого досягти, в тому числі – зробити навіть найдрібніші населені пункти красивим і зручним місцем для життя.