Екологія та Безпека

“Ми можемо бути багатшими, якщо будемо діяти, приділяючи підвищену увагу питанням екології”

Тоні Блер

Україна для нас – рідний дім! Тож “ПРИКАРПАТЗАХІДТРАНС” приділяє значну увагу тому, щоб екологічно небезпечна діяльність не порушувала природного балансу у нашому мальовничому краї.

Завдання будь-якої соціально відповідальної компанії – використовувати передові технології, які мінімізують шкоду для довкілля, вчасно ліквідувати поломки, що загрожують забрудненням повітря та грунту, а також підтримувати екологічні соціальні проекти, спрямовані на збереження довкілля рідного краю.

“ПРИКАРПАТЗАХІДТРАНС” щоденно працює над виявленням порушень у роботі трубопроводів у найвіддаленіших точках та вчасно ліквідує несправності. Крім того, регулярно проводиться модернізація, що робить наші трубопроводи ще безпечнішими та екологічнішими (приклад – запланована цьогоріч реконструкція підводного переходу НПП через річку Случ).

Для нас важлива не лише мінімізація збитків та збереження репутації надійного партнера, а й екологічно відповідальна позиція компанії.

Увага, нафтопродуктопровід!

Повідомлення власників та користувачів земельних ділянок, розташованих у межах охоронних зон об’єктів нафтопродуктопроводу, про встановлені обмеження у використанні таких земельних ділянок. Товариство з обмеженою відповідальністю «Прикарпатзахідтранс» експлуатує  нафтопродуктопровід для транспортування світлих нафтопродуктів по території України та на експорт. Об’єкти підприємства розміщені на території шести областей – Житомирської, Хмельницької, Рівненської, Львівської, Тернопільської та Закарпатської. Продуктопровід закріплений…

Дізнайтеся більше