ТОВ «Прикарпатзахідтранс»

Історія компанії

timeline_pre_loader
Початок

1970

Було створене Прикарпатське районне управління магістральних продуктопроводів з місцезнаходженням у м. Рівне. Тоді до складу управління увійшов підрозділ «5С», який був збудований як перша перекачувальна станція.

1972

До складу Прикарпатського РУМПП увійшла наливна станція «Новоград – Волинський» з резервуарним парком загальною ємністю 80 тисяч кубічних метрів, трубопроводами-відводами, залізничними під’їзними шляхами  та наливною естакадою для наливу нафтопродуктів у 30 вагоноцистерн одночасно.

1975

З часом управління розширювалось і розвивалось, до справи долучались кваліфіковані спеціалісти, кожен з яких доклав до неї свої знання, свій досвід. 1975 року була введена в експлуатацію перекачувальна станція 1К у с. Страшевичі Старосамбірського району Львівської області.

Сьогодні лінійна виробничо-диспетчерська станція «1К» передбачена для транспортування нафтопродуктів.

1975-1977

Завершилось будівництво об’єктів ділянки 43 та введено в дію нові траси для здійснення перекачки нафтопродукту за кордон. Так з`явився приймально-здавальний пункт у місті Нірбогдань (Угорщина).

1978

Продовжувалось будівництво об’єктів у важкодоступних гірських районах Закарпатської області.

Ще один підрозділ створений  у 1978 році у с. Дубриничі Перечинського району, головним завданням якого було забезпечення безперебійного транзиту світлих нафтопродуктів до Угорщини.

1988

Було створено ремонтно-будівельне управління передбачене для капітального ремонту нафтопродуктопроводу, будівництва та ремонту станційних та лінійних споруд.

Фактично в 1988 році завершено будівництво основних технологічних об’єктів передбачених проектними рішеннями.

2001

Жодна транспортна компанія не може ефективно працювати без системи резервуарів призначених для зберігання нафтопродукту. Тому провідні фахівці-інженери на початковому етапі і отримали  це технічно не просте, але надзвичайно цікаве завдання. Вони бездоганно та вчасно на чолі з командою висококваліфікованих  працівників виконали його!

«Прикарпатзахідтранс» у 2019 році

Протягом десятиліть управління збільшувало свої потужності та розвивалось в різних регіонах України. Таким чином, на даний момент  об’єкти ТОВ «Прикарпатзахідтранс»  знаходяться на території Житомирської, Рівненської, Хмельницької, Львівської, Тернопільської та Закарпатської областей.

Загальна довжина трубопроводів складає понад 800 км, а ємність резервуарних парків, призначених для зберігання нафтопродуктів, становить понад 120 тисяч кубічних метрів.

Ми вдосконалили технології зберігання та транспортування нафтопродукту.

Лінійна виробничо-диспетчерська станція «Новоград-Волинський» передбачена для транспортування, зберігання і відвантаження нафтопродуктів залізничним та автомобільним транспортом, що дозволяє розширити коло споживачів та постачати дизельне пальне практично до будь-якої точки України.

Лінійна виробничо-диспетчерська станція «5С» передбачена для транспортування, зберігання і відвантаження нафтопродуктів автомобільним транспортом. Потужність  автоналиву  складає 2-3 тисячі тонн на добу.

Одним з найважливіших стратегічних завдань лінійної виробничо-диспетчерської станції «1К» є подача нафтопродуктів через річки Дністер і Стрвяж до Ужоцького перевалу власною насосною станцією.

На особливу увагу заслуговують надводні переходи через ці річки, споруджені в 1999 році відповідно до нових, навіяних європейською практикою, екологічних умов, поставлених перед підприємством Міністерство екології та природних ресурсів України.

.

Траса нафтопродуктопроводу проходить у надзвичайно складних природних умовах серед гір, рік, боліт, стрімких гірських потоків.

Лінійна виробничо-диспетчерська станція «Дубриничі» є важливим стратегічним об’єктом на трасі трубопроводу, адже саме через цю станцію відбувається транзит до споживача дизельного палива в Угорщині.

На сьогодні постійним партнером підприємства є компанія MOL в Угорщині.

Серед переваг трубопровідного  транспорту є швидкість, надійність та низька вартість транспортування, що  дає можливість  відчутно знизити ціну пального і забезпечити його безперебійне постачання.

Наявні потужності повністю відповідають поставленому завданню – транспортуванню нафтопродуктів територією України та за кордон.

Зараз колектив підприємства налічує близько 570 людей, більшість із них – висококласні спеціалісти з великим практичним досвідом та відповідним рівнем освіти.

Далі буде...
0
фахівців
0
кілометрів, довжина трубопроводу
0
кубічних метрів, ємність резервуарних парків

НАША КОМПАНІЯ У ФОТО