Соціально-спортивні проекти

Спорт – це здоров’я української нації! Саме тому ми мріємо, щоб спортивні заняття стали зручними та доступними для всіх.

“ПРИКАРПАТЗАХІДТРАНС” любить спорт та залюбки підтримує спортивні ініціативи. Вболіваючи за Україну на міжнародних турнірах, ми не забуваємо й про більш дрібні регіональні спортивні клуби, доступні для простої української молоді.

Компанія опікується спортивним клубом “Прикарпат-Новоград-Волинський”, будує спорткомплекси для сільських мешканців, облаштовує спортивні зали у школах.

Ми – соціально відповідальна компанія, і для нас важливо, як живуть люди у рідному регіоні! Ми мріємо, щоб спорт був доступний кожному українцеві навіть у найменших містах та селах. Давайте разом робити нашу країну здоровою та активною!

ПРИКАРПАТЗАХІДТРАНС вболіває за український спорт!

Цього тижня визначаться чвертьфіналісти Ліги чемпіонів та Ліги Європи з футболу! Звісно, у кожного свої улюблені команди, але без сумніву, увага українських вболівальників буде прикута до матчу-відповіді «Динамо – Челсі». Бажаємо успіхів єдиному вітчизняному клубу, що поки залишається в ЛЄ! Тим часом ПРИКАРПАТЗАХІДТРАНС не стоїть осторонь від найпопулярнішої гри у світі й загалом від здорового…

Дізнайтеся більше